У Львові ажіотаж на ВЛК: усі хочуть бути здоровими чи придатними для служби в ТЦК ?

Зокрема, держава визначила термін, до якого обмежено придатні для служби повинні пройти військово-лікарську комісію – до 5 лютого. Тому за останній тиждень суттєво побільшало звернень.
«Держава передбачила 9 місяців, щоб усі обмежено придатні пройшли повторний огляд ВЛК на ступінь втрати працездатності. Однак, більшість заявників не поспішали проходити повторний огляд протягом встановленого часу і відтермінували свій візит до кінцевого терміну. Тому за останній час фіксуємо такий ажіотаж у наших міських ВЛК.
До прикладу, по Сихівському ВЛК, якщо з 4 травня до 1 січня пройшли цей огляд 182 обмежено придатні особи, то за період з 1 до 20 січня – 150 осіб.
Станом на сьогоднішні день загалом по місту в електронній черзі на повторне проходження ВЛК перебувають близько 700 військовозобов’язаних осіб, які раніше мали статус обмежено придатних», – пояснює Марта Матюшко, керівниця управління охорони здоров’я ЛМР.
Нагадаємо, районні ВЛК створені на базі міських медичних закладів, надання послуг там забезпечують міські медичні працівники.
«Ажіотаж, спровокований перепосвідченням обмежено придатних військовозобов’язаних осіб, не впливає на огляди людей, які бажають підписати контракт зі Збройними Силами України. Мобілізаційну роботу ми забезпечуємо першочергово. Задіяні основні та резервні склади наших ВЛК. Працюємо на повну силу», – коментує Марта Матюшко.
У Львові діє 4 районні ВЛК при ТЦК та СП, створені на базі міських медичних закладів, зокрема:
Галицько-Франківська ВЛК (на базі 2-ї поліклініки),
Личаківсько-Залізнична ВЛК (на базі 6-ї поліклініки),
Сихівська ВЛК (на базі Першого медоб’єднання)
Шевченківська ВЛК (на базі Другого медоб’єднання).
Читайте також: як українські генерали та генералки знімаються з військового обліку