У Львові та області проводжають в останню путь п’ятьох Захисників

Поділитись

Сьогодні, 20-го грудня, Львівщина прощається із п’ятьма Захисниками. Про це повідомили у Львівській ОВА та міськраді.

Михайло Баумкетнер  народився в селі Ясениця-Сільна.

Цьогоріч у травні вступив до лав Збройних Сил України.

Служив у військовій частині А1108. Загинув 13 грудня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Широкий Яр на Харківщині.

Воїну назавжди 32.

Володимир Свистович родом зі села Смолин Яворівської громади.

У квітні 2024 року долучився до 7 прикордонного Карпатського загону. Виконував бойові завдання в Луганській області – поблизу населеного пункту Білогорівка, де згодом отримав важке поранення.

Помер 11 грудня під час лікування.

 

 

Сергій Диришев (18.08.1972-09.12.2024) Львів’янин.

Навчався у колишній Середній загальноосвітній школі №35 (сьогодні – Львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв «Будокан» з поглибленим вивченням іноземних мов). Вищу освіту здобув у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Проходив військову службу у лавах десантників на Полтавщині.

Майор міліції (сьогодні – поліції). Спершу працював оперативним уповноваженим карного розшуку Личаківського району міста Львова. У 1998 році продовжив службу на посаді старшого оперуповноваженого в Управлінні карного розшуку у Львівській області.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських загарбників до лав 37-ї окремої бригади морської піхоти, згодом виконував бойові завдання на Херсонщині та Донеччині у складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Сергія Диришева залишилася дружина, двоюрідний брат та племінники.

 

Андрій Метик (05.12.1990-08.12.2024) Львів’янин.

Навчався у місцевій Середній загальноосвітній школі-інтернаті.

Після завершення навчання працював у будівельній сфері. Захоплювався автомобілями.

Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся до лав Збройних Сил України. Боронив незалежність та суверенітет України на Донеччині у складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ.

В Андрія Метика залишилися батьки, сестра, брат та племінники. 

 

Роман Романяк (21.06.1990-16.12.2024) Львів’янин.

Навчався у Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №43 Львівської міської ради. Здобув професійно-технічну освіту у Львівському професійному коледжі ресторанного бізнесу.

Понад 11 років пропрацював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Верта». У вільний час активно займався спортом, особливо захоплювався футболом. За словами родини, був винятково доброю людиною.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від загарбників до складу 38-ї окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Спершу проходив навчання на території Миколаївської області, згодом виконував завдання на Донеччині.

У Романа Романяка залишилися мама, сестра, брат та троє племінників.

Вічна пам’ять усім героям!