Львів та область прощається із вісьмома Захисниками

Поділитись

Лише вчора у Львові та містах області ховали дев’ятьох військових, які загинули у війні з російськими окупантами.

Сьогодні, 13-го грудня, Львівщина проводжає в останню путь вісьмох Захисників, повідомили у Львівській ОВА. 

Олександр Станєв народився у Бахмуті, де проживав до 2022 року. З початком повномасштабного вторгнення з сім’єю переїхав на Львівщину до Дрогобича.

У жовтні 2024 року добровільно долучився до лав Збройних Сил України. Був стрільцем мотопіхотного відділення в складі 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, військова частина А1619.

Загинув 6 грудня неподалік населеного пункту Новотроїцьке Покровського району на Донеччині.

Житель села Семенівка Пустомитівської громади Ігор Кійко служив у 77-ій окремій аеромобільній Наддніпрянській бригаді, військова частина А 4355.

Загинув 6 грудня поблизу населеного пункту Ізюм Харківської області. Йому було 58 років.

Уродженець Жидачева Богдан Білоцерковець був стрільцем спеціалізованого відділення стрілецького спеціалізованого взводу військової частини А0666.

Загинув 6 грудня поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

Воїну було 38 років.

Житель Шептицької громади Дмитро Ананько молодший сержант 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Захищав Україну з 2015 року.

У березні 2022 року воїн отримав важкі поранення, але після тривалого лікування в листопаді 2022 знову повернувся на фронт.

На жаль, отримані на фронті поранення знову нагадали про себе і з березня 2023 року захисник продовжив лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Тривалий час медики боролися за життя Дмитра Ананька, але врятувати його так і не вдалося.

Львів’янин Назар Островський – учасник Революції Гідності.

Згодом добровільно вступив до одного з батальйонів Національної гвардії України та виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

 

Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся до лав Національної гвардії України.

Спершу виконував бойові завдання на Київщині, упродовж останнього часу боронив Донеччину у складі 12-ї бригади оперативного призначення «Азов» НГУ.

Не стало воїна 25 жовтня.

Львів’янин Іван Манус із початком повномасштабного вторгнення добровільно долучився до лав ЗСУ.

Боровся із окупантами на Харківщині у складі 419-го окремого стрілецького батальйону 42-ї окремої механізованої бригади.

 

Не стало воїна 4 грудня.

Житель села Стрільбичі Старосамбірської громади Андрій Балицький був стрільцем – санітаром мотопіхотного спеціалізованого відділення спеціалізованого батальйону «Шквал» військової частини А1619.

Загинув поблизу населеного пункту Новотроїцьке Донецької області.

 Іван Стень народився в селищі Шкло, де навчався і закінчив місцеву школу. Проходив службу на морському флоті в Миколаєві.

З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання у Бахмуті, Часовому Яру, Покровську. Неодноразово був поранений, але після коротких реабілітацій повертався назад на фронт.

7 вересня час виконання бойового завдання поблизу Маринівки Донецької області знову отримав важкі поранення. Впродовж трьох місяців лікарі боролися за життя бійця. Помер воїн 9 грудня у лікарні.

Вічна памʼять усім полеглим Захисникам

Контент Медіа
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.