В Україні, де тисячі громадян внаслідок війни втратили кінцівки, випустили іграшку без лапи
В Україні вже майже тисячу діб триває війна, яку розв’язала країна-агресорка росія. Тисячі українців внаслідок ракетних обстрілів українських сіл і міст, стали інвалідами, втративши кінцівки.Серед потерпілих чимало дітей.
Українці не хочуть змиритися з тим, що на їхню землю напав російський окупант. Треба жити, продовжувати боротися за своє існування та країну .
Щоб з дітьми було легше спілкуватися про інвалідність, інклюзію та прийняття, в Україні випустили іграшку цуценя без лапи. Ініціатори такої ідеї вважають, що така інклюзивна іграшка допоможе дорослим почати розмову. Про це пише видання Cosmopolitan
«Більше ніж іграшку» створила благодійна крамниця Animalism by UAnimals. Автори ідеї зазначають, що в такий спосіб хочуть відповісти на складний та великий виклик, який сьогодні існує в Україні.
«Батьки все частіше стикаються з питанням, як правильно та відверто поговорити з дітьми про інвалідність та інклюзію. Ми переконані, що один з найліпших методів — це ігровий формат. “Більше ніж іграшка” допоможе розповісти про інакшість не лише тварин, а й людей. Ми в UAnimals завжди говоримо: кожне життя важливе. Іграшка може стати першим знайомством дитини із цією цінністю. Бо незалежно від зовнішності, стану здоров’я, статусу кожна тварина та людина заслуговують на любов, прийняття та гідне ставлення», — коментують випуск іграшки в UAnimals.
Під час створення іграшки свої консультації надавала сімейна дитяча психологиня Світлана Ройз, і саме вона поділилася рекомендаціями щодо того, як говорити з дітьми простими словами на складні теми.
«Дитина почуватиметься сильнішою та стійкішою, якщо дорослі доберуть час і форму (відповідно до віку та стану дітей) і поговорять про складне. Коли говоримо про відмінності та повагу до різних людей — самі стаємо прикладом цієї поваги, а дитина зростає емпатійною, людяною та цілісною», — розповідає психологиня.
Ініціативу із запуску іграшки підтримала ветеранка війни та фахівчиня першого контакту в Superhumans Center Руслана Данілкіна. Вона стала одним з облич інформаційної кампанії.
«Я завжди надзвичайно радію, коли дитина розпитує: “А ти спиш із протезом? А чи приймаєш з ним ванну? А як взагалі жити з протезом ? А це важко — жити з протезом?” І я, звісно, все пояснюю. Бо зараз це важливо донести до дітей, щоб вони не переживали, не боялися та знали, як спілкуватися з людиною, яка має інвалідність».
Купити «Більше ніж іграшку» можна за посиланням. Усі гроші від продажу йдуть на порятунок тварин і довкілля від війни.
Крамниця Animalism by UAnimals створена, щоб привернути увагу до вразливості природи та розповісти більше про тварин України, які потребують допомоги. Усі речі в крамниці — функціональні та практичні, створені локальними виробниками.
Прибуток від колекцій крамниця спрямовує у благодійний фонд UAnimals на порятунок тварин від війни.
Читайте також: хто була перша жінка-офіцер в українській історії