Зруйновані російською ракетою будинки на Коновальця: хто відбудовники
Для цієї цілі група компаній «Кормотех» та Enzym Group виділяють 5 млн грн, Львівський ІТ кластер та компанії-учасниці асоціації – 4,5 млн грн. Станом на зараз вже розпочаті проєктні роботи з реконструкції будівлі.
«Ініціатива «Візьми будинок під опіку» є дуже важливою для нашого міста, адже вона дає змогу нашим мешканцям, житло яких постраждало від російських обстрілів, повернутися до своїх домівок. Але це не поодинокі будівлі – тільки 4 вересня у Львові постраждало 189 будинків.
Ми сьогодні дякуємо наших партнерам, які об’єднались і спільними зусиллями профінансують відбудову будинку на вулиці Коновальця, 46. На жаль, в цьому будинку від атаки ворога загинуло двоє львів’ян», – наголосив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.
«Ми раді, що нашою спільнотою маємо можливість долучитися до відбудови зруйнованого будинку. Підхід Львівського ІТ кластера та компаній, які до нього входять, завжди комплексний – коли починаємо якусь справу, завжди її доводимо до кінця, беручи на себе повну відповідальність за її реалізацію. Доєднання до ініціативи міської ради не стало виключенням.
В процесі пошуку будинку, який би ми могли відновити, з нами паралельно рухали компанії «Кормотех» та Enzym Group і в якийсь момент ми перетнулися. В нас однакові цінності, тому ми об’єдналися і це дає можливість нам повністю відбудувати будинок на Коновальця, 46. Сподіваємось, що скоро цей будинок знову стане окрасою нашого міста», – розповів Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ кластера.
«Ми, як одна група компаній«Кормотех» та Enzym Group, одразу зібралися, щоб допомогти місту. Львів для нас є рідним містом, тому ми одразу прийняли рішення долучитися до ініціативи «Візьми будинок під опіку». Разом наші компанії виділяють 5 млн грн і сподіваємось, що люди якнайшвидше зможуть повернутися до своїх домівок», – зазначив Андрій Цегелик, генеральний директор компанії Enzym Group.
Нагадаємо, вранці 4 вересня ворог здійснив комбіновану атаку по Львову ракетами та шахедами. Внаслідок атаки загинуло 8 людей, з них 1 дитина. Ще 71 людина потребувала медичної допомоги, з них 10 дітей. Руйнувань зазнали 189 будівель.
Відтак 4 вересня міський голова Львова Андрій Садовий впровадив ініціативу «Візьми будинок під опіку». На сьогодні до неї долучилися: Meest Group, ТРЦ Victoria Gardens, Українська Біблійна Церква, inVerita, Kindgeek, Poner, МаркКвен та фермерське господарство «УЛАР», благодійний фонд «Український фонд розвитку», Young Business Club, «АТБ-Маркет», забудовники – «Нова оселя», Avalon, Greenville, «Ваш Дім», RIEL, AUROOM, VIKING development, «КВІТКА», «Майстерня будинків», KREDO development, IKON development, Globus development, Marvel development, Well Bud, PRAUD development, БК КВОРУМ, благодійний фонд Шона Пенна в Україні CORE, компанії Carlsberg, ОККО, «Кормотех» та Enzym Group, Львівський IT Кластер та компанії-учасниці асоціації та місто-побратим Фрайбург.
Кампанія «Візьми будинок під опіку» триває і Львівська міська рада закликає українські та закордонні бізнеси і міжнародні благодійні організації долучатися та допомогти відновити зруйновані ворогом будівлі. ВАЖЛИВО: місто не оголошує збору, а запрошує взяти конкретний будинок під опіку та відновити його.
Щоб долучитися до ініціатив «Візьми будинок під опіку» необхідно звернутися в управління інвестицій та проєктів Львівської міської ради, чи Франківську або Залізничну районні адміністрації. Компаніям розкажуть про перелік робіт, до проведення яких можна долучитися фінансово. Це зокрема відновлення дахів, фасадів, вікон.
Читайте наші статті: ким була Домініка Огієнко