У Львові виділили ділянку для звезення покинутих авто

Поділитись

За інформацією управління безпеки та вуличної інфраструктури міськради, місто готує необхідні документи для оформлення земельної ділянки під майданчик для зберігання покинутих авто.
 
Районні адміністрації обстежуватимуть свої території та сформують перелік таких транспортних засобів. Далі шукатимуть їхніх власників. Якщо власники не зголосяться, то автівку можуть перемістити на арештмайданчик та навіть продати через аукціон.
фото ілюстративне
фото ілюстративне

«Земельна ділянка вже є визначена, вона розташована на вул. Конюшинній. Зараз триває процес юридичного оформлення її як майданчика для зберігання покинутих авто. Вона  перебуватиме в розпорядженні поліції», – зазначили в управлінні безпеки та вуличної інфраструктури мерії.

Водночас районні адміністрації обстежуватимуть свої території та складуть список занедбаних чи покинутих транспортних засобів. Далі триватиме процес пошуку власників та інформування, щоб вони самостійно прибрали свої автівки.

З моменту виявлення такого автомобіля у власника буде 30 днів, щоб забрати його. Зокрема, наліпка з відповідним попередженням буде розміщена на машині.

Якщо після повторного огляду території авто не заберуть, то його можуть перемістити. Рішення про це прийматиме спеціально створена комісія. Серед її учасників будуть працівники департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури, ЛКП «Львівелектротранс» та, за згодою, депутати, представники поліції та митної служби.

На арештмайданчиках такі автівки зберігатимуться до 6-ти місяців.  Якщо впродовж цього часу власник не зголоситься, то  поліція має право продати машину. У випадку, якщо власник не зголоситься впродовж трьох років, то виручені кошти будуть передані у власність громади, за вирахуванням суми, витраченої на зберігання та продаж автівки.

На пленарному засіданні затвердили порядок виявлення і переміщення занедбаних та покинутих транспортних засобів на території громади.

Йдеться про закинуті автівки, які порушують благоустрій і зі встановленням їхніх власників є труднощі. Відтак, переміщення таких автівок з публічного простору дозволить підвищити рівень безпеки та комфорту для мешканців.

До слова, впродовж 16-22 жовтня на Гарячу лінію міста надійшло 26 звернень з відміткою «прибрати покинутий автомобіль».

Читайте також: у чому феномен Туринської плащаниці