У Львові побільшало квадроберів – забавка чи відхилення ? (відео)
Тренд на перевтілення у образи тварин або по іншому захоплення квадроберами торкнувся і львівських підлітків. Саме ця категорія населення найчастіше вдається до такого способу самовиразитися.
У Львові квадроберів можна зустріти все частіше на вулицях. І хоча вони ще не переміщаються на чотирьох, але всіляко показують, що вони начебто котики чи зайчики, створюючи своєрідний маскарад.
Нагадаємо, що Львів проголосили молодіжною столицею Європи на 2025 рік !
Історія квадробіки почалася в Японії, коли чоловік на ім’я Кенічі Іто, надихнувшись мавпами, адаптував їхню техніку бігу для людей. У 2008 році Іто став рекордсменом Книги рекордів Гіннеса з бігу на чотирьох кінцівках, його вважають засновником квадробінгу. Про початок історії квадроберів пише судово-юридична газета.
Варто наголосити, що сучасні квадробери далеко не завжди спортсмени. Їхній спосіб замовиразитися – одягнути маску, причепити хвіст і стати помітними серед інших. Окрім квадроберів є ще теріантропи і фуррі. Кожна з цих течій має свої особливості, і їх важливо розрізняти, особливо батькам.
Психологи зазначають, що це захоплення не обов’язково є шкідливим для психіки дитини, але варто звертати увагу на поведінку. Якщо хобі стає нав’язливим і поглинає інші аспекти життя, це може свідчити про проблеми з самоідентифікацією або психічним здоров’ям, і в таких випадках варто звертатися до фахівців.
- Квадробери імітують поведінку тварин фізично, використовуючи спеціальні костюми.
- Фуррі наслідують людиноподібних мультяшних персонажів, зазвичай тварин.
- Теріантропи вважають, що мають душу тварини та сприймають себе як таких.
Читайте також: чому “Патерик” може претендувати на статус “золотої” книги ?