ТЦК заперечує штучні черги, але вони є

Поділитись

У мережі показали черги, які утворюються перед ТЦК. Чоловіки хочуть оновити свої дані, однак усі не можуть потрапити у районні ТЦК.

Подейкують, що перед ТЦК складають списки з тих військовозобов’язаних, які поспішають оформити відстрочку у ТЦК.

Автор відео до Перемишлянського ТЦК стверджує, що черги створюють штучно.

Відео черги .mp4

У львівському обласному ТЦК заперечили штучність таких черг. Натомість підтвердили, що ті, хто не оновить дані, заплатять штраф.

Ми передбачали, що в останній тиждень перед 16 липня, громадяни, які не встигають оновити свої дані, будуть всіляко обурюватися і звинувачувати в цьому ТЦК та СП.

Привітаймо переможців цього конкурсу – перше відео з таким звинуваченням прийшло з Перемишлян!

У телеграм каналах поширюють запис, на якому громадянин демонструє велику кількість людей перед воротами ТЦК у Перемишлянах і пояснює їх на свій лад: «тобто створюють штучну чергу для того, щоб не зібрати документи».

Адміністратор телеграм каналу, який опублікував це відео, пішов ще далі.

Без будь яких доказів, підписавши його: «Працівники свідомо створюють штучну ЧЕРГУ приймаючи за годину по 4-5 чоловік, – повідомляють читачі.

Люди підозрюють, що вже стоїть завдання, затягнути процес та як найбільше виписати штрафів від 17 до 25 тис. грн.».

Інформуємо: правда у повідомленні є тільки те, що громадяни, які не встигнуть оновити свої дані у визначені законом терміни, справді й неодмінно платитимуть штраф. Все інше – просто вигадки. Черги перед воротами Перемишлянського ТЦК зумовлені, насамперед, двома факторами:

– Великий наплив громадян. Порівняно із вчорашнім днем сьогодні, за інформацією військовослужбовців ТЦК, оновити свої дані прийшло вдвічі більше людей.

– Регулярні вимкнення електроенергії. Часті вимкнення світла, вочевидь, не сприяють швидкості й зручності в роботі, а навпаки вповільнюють і затягують усі процеси.

Запевняємо, що військовослужбовці РТЦК та СП у Перемишлянах роблять усе можливе, аби опрацьовувати документи громадян якомога швидше.

Закликаємо до терпіння. Порівняно з умовами, в яких прямо зараз військовослужбовці ЗСУ б’ють ворогів, незручності, пов’язані з чергами У ТЦК, є абсолютно несерйозними.

Не вигадуйте і не маніпулюйте цією темою. Це не той конкурс, в якому варто пишатися призовими місцями