Львівський ТЦК показав кіно про себе

Поділитись

Львівський обласний ТЦК та СП разом документалістами компанії «Вавилон’13» зняли фільм про ТЦК у Львові.

Фільм став частиною проєкту «Південь-Північ-Захід-Схід». У картині йдеться про те, з чим щодня стикаються військовослужбовці, які служать у ТЦК та СП, яку роботу вони виконують та як їх сприймають громадяни. Про це пресслужба ТЦК розповіла у соцмережах.

«Вчитель за освітою та військовий за покликанням», – так можна коротко описати сержанта Віталія Смілку. У його біографії десятки років служби у різних підрозділах не лише на захисті України, а й участь у миротворчих місіях.

Зранку 24 лютого 2022 року він полишив цивільну роботу та знову повернувся у військо, де вже за декілька днів опинився під Попасною. Тепер він працює у Львівському ТЦК – допомагає іншим українцям знайти вакансію у Силах оборони.

Віталій Смілка закликає чоловіків не чекати, поки хтось їх захистить, а самим йти захищати себе і свою родину. Мовляв, треба йти самому, а не чекати поки піде чийсь чин або батько. Щоправда, про свою сім’ю військовий Смілка, який обіцяє повернутися з ТЦК у бойові частини, не розповів. 

«Вавилон’13» – група українських кінематографістів, яку було засновано після злочинного розгону Євромайдану наприкінці листопада 2013 року. Акумулюючи свої творчі зусилля, понад 50 кінематографістів за дев’ять років створили понад 400 фільмів, які мали потужний вплив на інформаційний та культурний простір як в Україні, так і за кордоном.

Є у фільмі про ТЦК епізод, коли військові підходять до молодого чоловіка у центрі Львова і він відповів їм, що розмовляє начебто англійською. Військовий Смілка чомусь подумав, що молодик із Великої Британії і побажав йому гарного дня…

 

Ціле кіно про ТЦК можна переглянути за посиланням у Ютубі.

YouTube player