У Львові каву не тільки п’ють, а й вміють підробляти

Поділитись

У Львові вміють не тільки готувати і пити каву, а й підробляли каву під виглядом відомого бренда.

Як встановили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з слідчими відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції № 2, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, чоловіки налагодили процес виробництва та реалізації підробленої кави відомого іноземного виробника. Каву, звісно, використовували справжню, але етикетку клеїли підробну.

 Організатором групи став 35-річний житель Києва. Він налагодив постачання кавових зерен, які його спільники – 44-річний мешканець Вінниці та ще один житель столиці віком 34 роки, упаковували в кілограмові пачки з логотипом відомого виробника.

Далі таку “брендову” каву реалізовували як контрафактну продукцію, розвозячи її у торгівельні заклади та пересилаючи до клієнтів поштою.

Учасники групи мали чітко розподілені обов’язки, працювали злагоджено, займались рекламою та дистрибуцією своєї «продукції», а виручені кошти ділили між собою. Саме «виробництво» було організоване в орендованому гаражному приміщенні. Внаслідок незаконної діяльності зловмисників власник торгової марки отримав значні збитки.

Досудове розслідування, відкрите за ч.3 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.15 – ч.3 ст.229 (Замах на незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

За скоєне обвинуваченим загрожує покарання – штраф від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Читайте також: чому дорожчає кава ?