Українська компанія пропонує безкоштовний переїзд для тих, хто потерпів від російської агресії

Поділитись

Пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та ВПО.

Для оформлення заявки на допомогу достатньо заповнити форму на сайті компанії. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців. Про це повідомив редакцію представник компанії. 

 У листі до редакції представник компанії наголосив, що вимушені переселенці та учасники бойових дій безкоштовно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі, або переїхати в безпечне місце.

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2024 року громадянам, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже поширили більше 400 територіальних громад та громадських організацій. Приклади:

Словянська міська військова адміністрація

Тернопільська міська рада

Вільне Радіо

Компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей. Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Упродовж двох місяців ми зобов’язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету за посиланням:

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:

+380 93 990 18 91

Пн-Пт (10.00-18.00).