Львівський ТЦК попередив інформаторів соцмереж, щоб берегли ноги

Поділитись

Львівський обласний ТЦК та СП попередив адмінів груп у соцмережах, які інформують про місця перебування мобільних груп, які займаються оповіщенням і пошуком чоловіків, що не оновили облікові дані. Про це пресслужба ТЦК написала у телеграмі.

“Якби кізка не стрибала, то би ніжки не зламала. Здавалося б усі знають ще з дитинства цю приказку. Але ні, чотири мешканці Одеси, не знали.

За повідомленням СБУ, чотири одесити намагалися зірвати мобілізацію через пости у спеціалізованих групах і чат-ботах популярних месенджерів.

Вони «зливали» розташування ЗСУ на території міста й поширювали координати блокпостів та маршрути переміщення мобільних груп місцевих ТЦК. Серед них – адміністратор регіонального телеграм-каналу із 15-тисячною аудиторією.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру за ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ в особливий період). Їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

Попереджаємо, якщо ви викладаєте в мережі інформацію про локації військовослужбовців ТЦК, то рано чи пізно можете дострибатися.

Адміністраторам відповідних телеграм-каналів особливо радимо поберегти ніжки.

Читайте також: у мережі потролили львівський ТЦК