У Закарпатті в ТЦК киянин порізав собі вени

Поділитись
У соцмережах з’явилася інформація про те, що на Закарпатті в одному з ТЦК киянин Пилип Лунін, якого привезли для уточнення облікових даних, порізав собі вени.

Киянин Пилип Лунін в Instagram написав, що його викрали на відпочинку в Карпатах. Лунін заявив, що відпочивав поблизу Яремче, коли його нібито “викрали” прикордонники, звинувативши в спробі нелегально покинути країну.

У ТЦК, за словами хлопця, на нього “тиснули психологічно і морально, різними підходами” та погрожували “відправити на полігон”. Чоловік зазначив, що побував у двох ТЦК, а коли зрозумів, що “його вже ніхто не врятує” і “ніхто не знайде”, він порізав собі руку.

У Закарпатському ТЦК та СП вважають, що чоловік у такий спосіб показує своє небажання служити українському народові. Це при тому, що Пилипа Луніна було визнано непридатним у мирний час за станом здоров’я ! 
 
Однак відповідно ст. 18 та п. 2, ч. 1, ст. 37 Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” 19.12.2017 року Дніпровським районним ТЦК та СП в м. Київ у зв’язку з визнанням за станом здоров’я непридатним до військової служби в мирний час та обмежено придатним у воєнний час, переданий з обліку призовників на військовий облік військовозобов’язаних.
 
Повідомляємо, що даний громадянин під час уточнення його військово-облікових даних в ТЦК та СП Закарпатської області не надавав військово-облікового документу та не приховував свого небажання служити.
 
Під час спілкування попросився до вбиральні. Через деякий час його знайшли сидячим на підлозі з різаними ранами на руці. Військовослужбовці ТЦК та СП миттєво наклали турнікет, надали домедичну допомогу, викликали поліцію та карету швидкої допомоги. На даний момент громадянин перебуває в лікарні.
 
Зазначаємо, що відповідно підлягає призову по мобілізації, наголосили у Закарпатському ТЦК та СП.
 
Закликаємо громадян бути гідними нащадками українських героїв, сумлінно ставитися до свого конституційного обов’язку і встати на захист рідної землі.
Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.