Як російські окупанти відбирають майно українців

Поділитись

У тимчасово окупованому українському Скадовську на Херсонщині російські окупанти відбирають житло в українців.

Терористи з рф розпочали процес так званої «націоналізації» майна українців, які не мають російських паспортів. Для збереження власного житла необхідно отримати російський паспорт та зареєструвати його у відповідному відомстві окупантів у Генічеську. Про це повідомив міський голова Скадовська Олександр Яковлєв у коментарі медіа.

Ті власники, які не з’являться упродовж 30 днів з російським паспортом та документами, які встановлюють право на майно, втратять його. Цей ультиматум окупантів ставить у складну ситуацію українців, які виїхали з окупованої території та не бажають отримувати російські документи.

«Власник має зʼявитися впродовж 30 днів, мати при собі російський паспорт, правовстановлювальні документи для того, щоб зареєструвати це майно. Тому зрозуміло, що навіть для тих українців, які виїхали на початку вторгнення чи після і не отримували російський паспорт, умови виконати неможливо», – розповів Олександр Яковлєв.

На жаль, на сьогодні, а це вже 860-ть днів війни, більшість людей вже втратили контроль над своїм майном, оскільки окупанти заселили туди інших людей. 

«У мене там квартира. У ній живе з першого тижня хтось. Зараз ця квартира зʼявилась у тих списках на націоналізацію. Вони заселили туди людей з першого дня. Ну, у когось з першого, у когось пізніше, але більшість людей втратили контроль над своїм майном. А тепер ще й вони за російськими законами кажуть, що вони націоналізують майно», – розповів міський голова Скадовська про свавілля російських загарбників.

Читайте також: де похований Король Данило