Старшокласників Львова навчать захищати Україну

Поділитись
Національно-патріотичне виховання дітей у Львівській громаді є одним з пріоритетних напрямків закладів освіти. Про це повідомили чиновники мерії Львова на сайті міста.
 
Місто вдосконалює інфраструктуру та організовує багато заходів, щоб зацікавлювати, а не змушувати дітей любити, захищати і цінувати свою країну.
Фото - Роман Балук
Фото – Роман Балук

«Минулого року у серпні за 2 дні до початку навчального року ми відкрили перший центр національно-патріотичного виховання оновленого формату.

Станом на зараз таких центрів у Львові вже є 10! Впродовж літа ми завершимо облаштування ще 4 центрів, відтак з початку нового навчального року всі учні 10-11 класів Львова будуть вивчати «Захист України» у центрах національно-патріотичного виховання.

Це абсолютно інший підхід і якісна альтернатива викладання предмету «Захист України», – розповів під час прямого ефіру Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

Одними з улюблених для школярів заходів у цьому напрямку є вишколи в Карпатах та теренова гра з залученням Пласту до річниці смерті Романа Шухевича біля зруйнованого музею в Білогорщі.

Важливо розуміти, що кожен навчальний заклад міста приділяє велику увагу патріотичному вихованню дітей, тому проводить свої окремі події: літературні вечори, вистави, зустрічі із захисниками України, спілкування з ветеранами, які зараз проходять реабілітацію у Львові.


Читайте також: у Львівській громаді встановлюють меморіальні таблиці воїнам