У Львові помер відомий полковник та громадський діяч

Поділитись

Вчора, у неділю, 30 червня, на 60 році життя зупинилося серце багаторічного начальника будинку офіцерів у Львові полковника Віталія Провозіна.

Віталій Провозін – відомий український громадський діяч та волонтер, понад 40 років служив у війську, останнім часом був начальником 58 будинку офіцерів у Львові. Про це повідомили на сайті облради.

Віталій Провозін координатор та організатор численних мистецьких та соціальних проєктів, художніх та фотовиставок, презентації художніх і документальних фільмів про захисників України.

Він був ініціатором створення музею сучасної воєнної української історії. Нагороджений близько 20 нагородами за службу в Збройних Силах України.

«Ще в суботу бачилися з керівником 58–го Будинку офіцерів у Львові полковником Віталієм Провозіним на храмовому празнику в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а вчора пана Віталія не стало…

Ще стільки планував, стільки жартував і знову запрошував до Будинку офіцерів…

Світла і вічна памʼять!» – зазначив у дописі-співчутті в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

З інших джерел стало відомо, що Провозін потонув в озері поблизу Львова

Про трагічну загибель Віталія Провозіна повідомив начальник Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

«З глибоким сумом отримав звістку про трагічну загибель начальника 58-го Львівського будинку офіцерів, полковника Віталія Провозіна. Наша велика гарнізонна родина втратила відданого офіцера, справжнього патріота та світлу людину», – йдеться в повідомленні Петра Ткачука.

Віталій Провозін потонув під час купання поблизу Львова.