Козицький закликав Кабмін ліквідувати адміністрації

Поділитись
Голова Львівської ОВА Максим Козицький у соцмережах звернувся до Кабміну з пропозицією ліквідувати обласні адміністрації, якщо уряд вважає, що роботу місцевих чиновників треба оплачувати з місцевого бюджету.
 
Дуже цікава інфографіка ! Погортайте, придивіться.
 
За останні чотири місяці середня зарплата чиновників в Україні зросла на 32% і сягнула 50 тисяч гривень.
 
Фахівець Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, отримує 90 тисяч гривень на місяць, Антимонопольний комітет України – 88 тисяч, Апарату Верховна Рада України – 67 тисяч, Секретаріату Уповноважений із захисту державної мови – 55 тисяч, і лише оклади працівників обласних державних адміністрацій різко контрастують на цьому тлі.
 
Працівник Львівська обласна державна адміністрація в середньому отримує менше ніж 12 тисяч гривень посадового окладу. Таким чином його зарплата у понад двічі нижча, ніж у працівника центральних органів влади. Бо Кабінет Міністрів України вирішив, що зарплати службовців адміністрації мають дофінансовувати з місцевих бюджетів.
 
Львівська ОВА неодноразово звертала увагу уряду, що оплачувати працю держслужбовців має держава, а не місцеві бюджети, які і без того перевантажені критично важливими видатками.
 
Шановний Кабміне, ви або ліквідуйте адміністрації, якщо ми вам не потрібні, або реформуйте, або спробуйте врешті з повагою ставитись до людей, які працюють на державу!