Наступ росіян на сході та що роблять українські генерали

Поділитись

Ще задовго до початку літа аналітики прогнозували, що російські окупанти планують літній наступ, щоб досягнути будь-яких позитивних для російської пропаганди цілей.

Зважаючи на те, що деякі українські сили передислокували підрозділи на Харківський напрямок з Донецької області, тому російські війська можуть використовувати цю передбачувану слабкість українських позицій для посилення атак, особливо на напрямку Торецьк-Горлівка. Зрештою, цей наступ вже почався. 

російські війська підтримують високу інтенсивність обстрілів у напрямку Часового Яру та навколо Авдіївки після зниження темпів наступу у Харківській області, і можуть незабаром посилити атаки в цьому районі. Це залежить від того, чи російське командування визначить найближчі тижні як сприятливий час для наступу на цих напрямках до того, як українські війська передислокують резерви назад у Донецьку область. 

Варто згадати, хто нині керує обороною східного напрямку. Ще 11 лютого 2024 року Володимир Зеленський призначив нового командувача Об’єднаних сил ЗСУ. Ним став генерал-лейтенант Юрій Содоль, який раніше очолював Морську піхоту, а у квітні 2024 став керівником ОСУВ «Хортиця».

Це призначення викликало критику, оскільки на плечі Содоля лягає весь східний фронт, що є неабиякою відповідальністю, тоді як командувачу закидають «нехтування життями солдатів».

Після наступу росіян на сході після Харківської тактичної вилазки окупантів, про керівника східним фронтом згадала нардепка Мар’яна Безугла, яка гостро розкритикувала генерала.
 
Черговий злочин керівника східним фронтом генерала Содоля: прорив на Торецьк. Зараз ми втратили позиції, які були з 2014 року. Розвідка попереджала. За добу до можливого прориву Содоль знімає з місця бригаду і заводить підрозділ, який вже поніс втрати і має знижену боєздатність. Наразі події розвиваються так, що недалеко до виходу на трасу. Підготовлених фортифікацій знову немає !
 
Бої в Шумах. 
 
Це вже у мережі, але не в брехливих штабних доповідях. Брехня штабів = наша поразка. Брехня = смерть.
 
Виглядає так, що генерал Содоль не просто проявляє злочинну недбалість, а й умисел, працює на ворога.
 
Не пройшло і доби як Безугла ще раз згадала про генерала Содоля, який вже не керував оборонрю, а опинився у південній Пальмірі.
 
За моєю інформацією під час пропущеного прориву на Торецьк керівник східного фронту генерал Содоль пиячив у ресторані “Облака” в Одесі. Нардепка написала у Фейсбук, що вже надіслала відповідний запит щодо його відряджень…