Шкільний тир запрошує постріляти і допомогти купити Mavik

Поділитись
Один із шкільних тирів Львова запрошує потренуватися у кульовій стрільбі і водночас допомогти зібрати на дрон Mavik.
 
Центр національно-патріотичного виховання «Снайпер» запрошує на унікальні заняття з кульової стрільби. Найголовніше – подія є благодійною задля підтримки військових на Харківщині. Про це повідомили у мерії Львова. 
 

У центрі національно-патріотичного виховання «Снайпер», що діє при львівській школі № 91, вже зовсім скоро проведуть навчання з кульової стрільби. Основною метою події є не лише поділитися знаннями зі стрільби, але й допомогти придбати дрон Mavic 3 Pro для батальйону спеціальних операцій, який виконує важливі бойові завдання на Харківському напрямку.

Чому варто приєднатися?

  • Практичні навички: опануйте основи кульової стрільби під керівництвом професіоналів.
  • Безпека: заняття проводяться з дотриманням усіх заходів безпеки.
  • Підтримка військових: кожен внесок допоможе наблизити перемогу.

Захід відбуватиметься 24 та 25 червня з 17:00 до 19:00 на базі центру «Снайпер» (вул. Варшавська, 58). Участь можуть брати як дорослі, так і діти (однак діти до 14 років зможуть долучитись лише за умови присутності батьків).

Реєстрація на подію: https://forms.gle/5Lzb6BozJXswNodi6

Нагадаємо, у Львові є вже 10 центрів національно-патріотичного виховання, де школярі мають змогу вивчати домедичну і тактичну підготовку, опановувати стрільбу та керування дронами, навчитись діяти у складних ситуаціях.

Читайте також: український снайпер вразив ворога на відстані 4 км