Львівелектротранс має вакансії: навчать керувати тролейбусом і трамваєм, дадуть роботу

Поділитись
ЛКП «Львівелектротранс» має потребу у 90 водіях: 50 – для тролейбусів та 40 – для трамваїв. Напередодні ми писали про те, що у Львові бракує дві сотні водіїв громадського транспорту.
 
Усіх охочих опанувати професію просять зголошуватися до «Школи водіїв» підприємства на спеціальність «Водій трамвая/тролейбуса».
 
Після двомісячного теоретичного курсу практичні навчання відбуватимуться у депо, потім – на лінії без пасажирів, а далі уже із пасажирами. Після оплачуваного стажування, випускникам гарантують офіційне працевлаштування, соціальний пакет та стабільну заробітну плату.
 
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Зараз триває набір для навчання на водія тролейбуса. Курси розпочнуться, як тільки група буде укомплектована. Водночас навчання для нової групи мешканців, які вирішили опанувати професію водія трамвая, вже триває», – розповіли у комунальному підприємстві «Львівелектротранс».

«Школа водіїв» ЛКП «Львівелектротранс» проводить постійний набір на безкоштовне навчання за спеціальністю «Водій трамвая/тролейбуса». Навчання триває три місяці: два – теорія, один – практика.

Випускники отримують свідоцтво державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації та посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «Т».

Деталі за телефоном: 067 429 21 96.

Більше інформації – тут.

Читайте також: У Львові бракує дві сотні водіїв на роботі водіями громадського транспорту