Садовий крутив педалі і додав 800 тисяч з бюджету міста

Поділитись
У Львові всьоме відбувся благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили», аби на цей раз зібрати 1 мільйон гривень для Західноукраїнського дитячого медичного центру.
 
Традиційно до благодійної події долучився мер Львова Андрій Садовий, анонсувавши, що місто додає до зібраних коштів необхідну суму, аби повністю закрити збір. Про це повідомили на сайті мерії.
фото – Романа Балука для Львівської міської ради
фото – Романа Балука для Львівської міської ради
фото – Романа Балука для Львівської міської ради

«Додаємо від міста – і разом виходимо на мільйон. Завжди потрібно ставити амбітну мету та її досягати. А коли бракує сил – помагає Бог, знаходяться сили і добрі люди. Дякую всім учасникам!», – зауважив мер Львова Андрій Садовий.

Велопробіг організували благодійний фонд «Запорука» та Арсен Мірзоян, аби зібрати 1 мільйон гривень на спеціалізований простір у Західноукраїнському дитячому медичному центрі у Львові. 

«Сьомий рік поспіль збираємо кошти для потреб дитячого медичного центру. Цього разу хочемо на першому поверсі у приймальному відділенні створити маніпуляційну з можливістю хірургічного втручання, щоб можна було швидко надати допомогу, оглянути дитину і призначати подальші дії та лікування. Цього року у нас дощить вперше за сім років, але попри те, у нас гарний настрій, учасники прийшли, і приходять всі ті самі родини, які підтримують нас з року в рік, і це дуже гріє.

Частина загальної суми, а саме 220 500 гривень, була зібрана завдяки благодійним внескам партнерів та учасників велопробігу. Більша частина суми була додана від Львівської міської ради, яка щорічно долучається до заходу й підтримує маленьких пацієнтів», – розповіла Наталія Болібрух, керівниця львівського осередку БФ «Запорука».

У події взяли участь близько 150 учасників, більшість приходили родинами та з дітьми.

фото – Романа Балука для Львівської міської ради

«Ми вирішили долучитися, тому що це має значення – допомога, підтримка один одного. Я прийшла з дітьми – щоб і вони могли підтримувати інших, і хочеться їх цього навчити. Я пояснила, з якою метою цей захід, і вони підтримали таку мету. Дощ трохи налякав зранку, але ми вирішили – намокнемо, але будемо разом і будемо щасливі, що зробили щось хороше», – поділилася враженнями учасниця Оля Кубашик.

Подія розпочалась з руханки у центрі міста. Опісля учасники стартували від Оперного театру до вулиці Липинського – і назад. Під час події на локації велопробігу працював ярмарок, де можна було провести час з друзями, поласувати смаколиками і придбати яскравий мерч на спогад про цей день.

«Це гарна традиція, і дуже гарно, що доєдналась до нас мерія, міський голова – і своєю участю, і фінансуванням», – наголосив Арсен Мірзоян. 


YouTube player