У центрі Львова будуть труїти щурів

Поділитись

У центрі Львова, на проспекті Чорновола, 2, що поблизу оперного театру, де збираються часто особи ромської національності, зафіксували появу гризунів.
 
На обстеженні побувала комісія з представників Галицької адміністрації, поліції, комунального підприємства “Старий Львів”.
 
За результатами зустрічі Держпродспоживслужба проведе дератизацію території. Також власникам приміщень скерують листа, щоб вони провели дератизацію всередині своїх будівель. Про це повідомили на сайті мерії. 

«Проспект Чорновола, 2 – це відкрита територія, вздовж якої є занедбані приміщення, які перебувають у приватній власності. Навпроти є сміттєвий майданчик перевізника “Грінера”, а також останнім часом на цій території фіксуємо велике скупчення безхатьків.

Тому комісія за участю представників патрульної поліції, управління надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, перевізника ТПВ “Грінера”, управління охорони історичного середовища, представника власника приміщень та Галицької районної адміністрації прийняли рішення, що, насамперед, поліція має посилити патрулювання території, щоб тут не було скупчення людей, які риються у смітниках і витягують з них відходи, або приносять свої, а потім тут залишають. Далі Держпродспоживслужба має провести дератизацію території.  Паралельно “Грінера” продезинфікує свої контейнери повторно.

Також скеруємо звернення власнику будівель довкола, щоб він також провів дератизацію всередині будівель. Попередньо він погодився це зробити», – розповіли у Галицькій районній адміністрації.

Дератизацію території проведуть в понеділок, 10 червня. Тут встановлять контейнери для дератизації (пастки), які призначені для боротьби з гризунами як всередині, так і зовні приміщень.

Як пояснюють у Держпродспоживслужбі, контейнери щільно закриваються і мають лише два отвори в торцях, що імітують вхід у нору, через які до нього можуть потрапити лише гризуни. Завдяки цьому приманка недоступна іншим тваринам та людям, у тому числі маленьким дітям. Навіть якщо випадково зачепити її ногою, отрута залишиться всередині і не потрапить назовні.

 

YouTube player