Молодь зі Львова запрошують долучитися до освітнього всеукраїнського проєкту

Поділитись

14-18 серпня на території Меджибізького замку в Хмельницькій області пройде «Програма Лідерства 2024» — проєкт молодіжної організації «Українські Студенти за Свободу».

Як повідомили організатори фестивалю, він відбудеться у форматі освітнього офлайн-табору.

Програма триватиме цілий рік. Участь — безкоштовна.

Захід об’єднає близько 300 студентів, які мріють про вільну, успішну Україну і хочуть брати активну участь у її творенні. Як зазначають організатори, Програма включатиме лекції та обговорення на теми економіки, політичної свободи, філософії, підприємництва та його ролі в житті суспільства, побудови спільнот й лідерства, розмови про важливість боротьби за Свободу в часи війни й не тільки. 

Передбачені фізичні активності, командотворення, культурно-розважальна частина та рефлексії. Навчання проходитиме у залах замку, а під час повітряних тривог будуть забезпечені підземні укриття.

«Завдяки Програмі Лідерства я знайшла спільноту однодумців, які заряджають та дають віру у рушійну силу молоді. Тут я вільна реалізовувати свої ідеї, можу навчатись новому та займатись активізмом. Спільнота, осередок стали комфортним простором, у якому я завжди знайду підтримку, а також постійний стимул для покращення. УСС — це есенція проактивних людей, які мають великий потенціал, не бояться брати на себе відповідальність та вже зараз роблять Україну кращою»  — ділиться Валерія Бабій, активістка Львівського осередку УСС.

На Програму можуть подаватися абітурієнти та студенти віком від 16 до 24 років, для яких Свобода є однією із ключових цінностей. Необхідно заповнити анкету за цим посиланням та пройти відбір.

Дедлайн реєстрації: 10 липня о 23:59.

Витрати, включно з роздатковими матеріалами, харчуванням та проживанням під час проєкту, покриває організація. Учасники ж мають забезпечити себе наметом, спальником та карематом для сну самостійно. Для усіх передбачений трансфер із Хмельницького до замку. Після завершення з’їзду за потреби у покритті переїзду до Хмельницького та оренди спорядження учасники зможуть податися на стипендію ім. Людвіга фон Мізеса.

Щорічна Програма Лідерства — єдиний шлях приєднатися до «Українських Студентів за Свободу» у ролі члена чи членкині ГО.

За 5 днів табору молодь якомога більше познайомиться з ідеями спільноти. 

Кожен учасник, який вирішить вступити в організацію, зможе продовжити Програму. Він отримає змогу цілий рік працювати зі своїм персональним ментором, реалізовувати власні ідеї через проєкти й заходи та розбудовувати спільноту. 

«Студенти — це люди із загостреним відчуттям справедливості, які ставали в авангард під час багатьох визначних подій у часи української незалежності. Ми це розуміємо, тому хочемо дати саме студентам можливість навчатися, об’єднуватися та впливати на покращення України, реалізовуючи свій потенціал. Актуальність Програми Лідерства полягає у її цьогорічній місії. Ми усвідомлюємо, що кінець повномасштабної війни може не настати найближчим часом, тому ми маємо зробити усе для перемоги. І цього року ми порушуватимемо питання того, які речі з позиції економіки, політології та філософії можуть бути корисними саме у воєнний час» — каже Микита Храмов, II Президент УСС та головний організатор проєкту.

Довідка

«Українські Студенти за Свободу» — це громадська організація, заснована на засадах захисту, популяризації та лобіювання принципів вільного суспільства. Місією спільноти є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи. УСС — це вільне покоління, яке народилось і виросло у незалежній Україні. Учасники організації переконані, що саме свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.

Контакт для зв’язку: Юлія Засік, Менеджерка з комунікацій Офісу Президента Українських Студентів за Свободу, +38 098 758 76 96, press@studfreedom.org

Читайте також: відомому автору “червоної Рути” виповнилося б 75 !