Український футбольний клуб відмовився продати гравця за 3 млн євро

Поділитись

Криворізький «Кривбас», який цього року зайняв третє місце в українській прем’єр лізі з футболу, хоче потрапити у груповий турнір Ліги Європи або Ліги Конференцій. 

Бронзовий призер чемпіонату України стартуватиме у Лізі Європи з третього кваліфікаційного раунду і навіть у разі невдачі буде мати шанс зіграти у плей оф Ліги Конференцій, щоб потрапити у груповий турнір (а це шість матчів у групі). Якщо ж вдасться пробитися у Лігу Європи, що ніколи не вдавалося українським клубам через кваліфікаційні ігри, то у групі відбужеться вісім єврокубкових матчів.

З огляду на такі перспективи, український клуб, який тренує відомий Юрій Вернидуб, не збирається продавати своїх лідерів. Одним із них є лівий захисник Іван Дібанго. Його хочуть бачити у своїй команді  французький «Брест» та швейцарський «Базель». Однак керівництво “Кривбасу” відмовилося продавати лівого захисника.

За одного зі своїх лідерів клуб міг отримати близько трьох мільйонів євро, але керівництво хоче зберегти провідних гравців, щоб вийти до групи єврокубків.

22-річний Дібанго минулого сезону забив 1 гол і зробив 7 результативних передач.