Районний суд Львова запрошує на вакансії без конкурсу

Поділитись

Сихівський районний суд м. Львова запрошує для працевлаштування  громадян України за спрощеною процедурою вступу на посади державної служби на  період воєнного стану – без конкурсного відбору на підставі поданої заяви, заповненої особової картки  встановленого зразка, та документів, що підтверджують наявність громадянства України та освіти (вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра відповідного професійного спрямування).

Про це повідомили на сайті судової влади України.

Вакансія головного спеціаліста (з інформаційних технологій)

Умови оплати праці: посадовий оклад (9 880 грн.), надбавка за ранг державного службовця, надбавка за вислугу років, місячна або квартальна премія, компенсація за додаткове навантаження.

Вакансія секретаря суду  (тимчасова, на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Освіта (вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»).

Умови оплати праці: посадовий оклад (8 591 грн.), надбавка за ранг державного службовця, надбавка за вислугу років, місячна або квартальна премія, компенсація за додаткове навантаження.

Резюме надсилайте на електронну пошту суду: inbox@shi.lv.court.gov.ua

Додаткова інформація за телефоном 261-27-61