На війні з бойового завдання не повернувся офіцер, що працював журналістом

Поділитись

Під час бойових зіткнень під Часовим Яром на Донеччині не повернувся з бойового завдання співробітник видання «Українські новини» – командир механізованої роти, молодший лейтенант ЗСУ Олександр Петраковський. Про це пишуть  «Українські новини».

«В останній бій пішов на чолі групи. Позицію зайняли швидко. На жаль, ненадовго… В бліндаж прилетіла міна. Більше з нього ніхто не вийшов. Шукали поранених коптером. Наші двічі ходили забирати тіла, але безуспішно. Позиція нині під ворогом», – повідомили його побратими.

Офіційно Олександр вважається зниклим безвісти за особливих обставин.

«Сповістити рідних … про те, що командир механізованої роти військової частини А42.. , молодший лейтенант Петраковський Олександр Вікторович, 1977 р.н., вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність під час бойового зіткнення із ворогом поблизу м.Часів Яр Бахмутського району Донецької області 30.05.2024, безвісті зник за особливих обставин під час виконання військових обов’язків», – йдеться у сповіщенні командування військової частини рідним воїна.

Олександр Петраковський працював в «Українських Новинах» з 2014 року. Після звільнення міста Ірпінь був нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом Ірпінь», пізніше – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
 
За два роки війни пройшов шлях від старшого сержанта до молодшого лейтенанта ЗСУ. Понад рік керував механізованою ротою.

В Ірпені у Олександра лишилася дружина, двоє дітей і хворий батько.

Підтримати родину журналіста і воїна – 4149609009043060

фото «Українські новини»

Читайте також: у Львові попрощаються з відомою медикинею