Авто ТЦК збило велосипедиста

Поділитись

На Львівщині авто ТЦК, наздоганяючи велосипедиста, збило його і заїхало в рів.

Мережею шириться відео, на якому машина наздоганяє велосипедиста. Це начебто «ухилянт» і його військові намагаються спіймати, щоб оновити дані. 

Чоловік все-таки втік, а автівка заїхала в канаву. 

З цього приводу Львівський обласний ТЦК та СП оприлюднимо наступну заяву у соцмережах.

Щодо відео, оприлюдненого в соціальних мережах повідомляємо: на прохання військовослужбовців РТЦК пред’явити документи, громадянин почав викрикувати нецензурну лексику, ображати військовослужбовців, поводитися зухвало і агресивно. Далі громадянин почав втікати на велосипеді. Військовослужбовці, які були задіяні в групі оповіщення, є учасниками бойових дій і на службу в РТЦК переведені з бойових частин. Не справившись з емоціями, вирішили переслідувати втікача. Відтак догнали й намагалися перегородити йому шлях. Однак тому вдалося втекти. 

Нагадуємо, всі громадяни призовного віку повинні носити з собою військово-облікові документи й пред’являти їх на прохання поліції чи військовослужбовців ТЦК. 

Також повідомляємо про відповідальність за ухилення та будь яке перешкоджання роботі представників РТЦК та СП. Відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період» тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років. 

Служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП.

YouTube player