Зростання вартості електрики відтермінують ?

Поділитись

Вже з 1-го червня вартість електрики для населення планували підвищити. Причому оплату за електрику планували зробити диференційованою відповідно до кількості споживання.

Тобто за перших 100 кВт, які споживе користувач, він заплатить за діючим тарифом 2,64 грн за кіловат. А понад цю кількість вартість кіловата енергії буде коштувати 4,8 грн за кіловат.

Щоправда, сьогодні, 30-го травня, уряд остаточно не ухвалив рішення щодо встановлення нових тарифів на електроенергію для населення. Про це повідомив перший заступник голови комітету енергетики та ЖКП у Верховній Раді України Олексій Кучеренко.

«Сьогодні питання тарифів на електроенергію уряд не розглядав – не було поставлено з голосу в порядок денний. Хоча всі знали, що рішення має бути прийнято», – заявив Кучеренко.

На думку представника профільного комітету, це може пояснюватися непопулярністю такого рішення.

«Зрозуміло, що це рішення мало кому подобається… Якщо уряд впевнений у своєму рішенні і воно є обґрунтованим та необхідним, то які можуть бути зволікання з його прийняттям?», – зазначив Кучеренко.

На думку одного з очільників комітету ВР, також причиною не ухвалення рішення може бути відсутність остаточного рішення від президентської вертикалі влади та невпевненість у прийнятті нового тарифу серед членів уряду.

 

Читайте також: українська комуналка на межі