На Росії померла акторка, що висміювала українців

Поділитись

Сьогодні вночі, 30 травня, у віці 53 років померла відома російська акторка, зірка серіалу «Моя прекрасна няня» Анастасія Заворотнюк.

Про це повідомили на сторінці акторки в Instagram.

Чим хворіла українофобка

У 2019 році в Анастасії Заворотнюк діагностували агресивну форму раку мозку. З того часу вона практично не з’являлася на публіці, але, як повідомляли близькі артистки, продовжувала наполегливо боротися з онкологією. Наприкінці 2023 року акторка пройшла курс дорогого лікування, проте хвороба не відступала.

У квітні 2024 року стан актриси погіршився, і після численних операцій і курсів хіміотерапії лікарям довелося занурити її в медикаментозний сон.

Висміювала українців у серіалі

Анастасія Заворотнюк стала відомою завдяки ролі у серіалі «Моя прекрасна няня». Сама акторка зізнавалася, що потрапила до серіалу абсолютно випадково і точно не припускала, що стане відомою.

Акторка зіграла няню Віку, яка є українкою та приїхала у Москву завойовувати серце столичного продюсера. Але під історією кохання на протязі серіалу приховувалась ненависть до України, оскільки вона завжди згадувалася лише з негативної сторони. Українці серіал «Моя прекрасна няня» критикували через висміювання образу українки – невихованої, інтелектуально і культурно обмеженої, «говорящей с сильным акцентом» провінціалки, мета якої – закохати у себе багатого московського продюсера.

Померла російська акторка, яка була фанаткою Путіна і висміювала українців фото 1
Померла російська акторка, яка була фанаткою Путіна і висміювала українців фото 2

фото: з відкритих джерел

«Віка, ви крадете речі в магазині, як Україна – газ», – заявляє російський актор в одній з серій. «Помаранчевий зараз в моді на Україні», – жартує інша героїня, натякаючи на революцію. «Максиме Вікторовичу, вашій доньці Маші потрібна вишиванка – чи то на свято приєднання України, чи то від’єднання» – каже сама Віка.

«Я найбільша фанатка російського президента», – говорила Анастасія Заворотнюк у ролі няні Віки. За сюжетом серіалу, її родичі по Україні та Росії – вони спілкуються, але не завжди дружать та, як правило, завжди роблять якісь примітивні речі, зокрема ті, хто з Одеси, Бердянська, Мелітополя або Бердичева.

Згідно із «легендою» няні Віки, вона народилася в українському Маріуполі, але саме багатостраждальному місту дісталося найбільше.

Воно пригноблювалося в серіалі при кожній зручній нагоді.

Під час війни російські окупанти майже знищили українське місто Маріуполь.

Читайте також: чи приїжджав Путін в окупований російськими загарбниками український Маріуполь