Два російських катери “Тунець” пішли за “Москвою” у відомому напрямку

Поділитись

30 травня 2024 року спецпідрозділ ГУР МО України “Group 13” за допомогою українських ударних морських дронів Magura V5 вчергове результативно атакував корабельно-катерний склад  держави-агресора росії у тимчасово окупованому Криму. Про це Головне управління розвідки повідомило у телеграмі.
 
Успішна спецоперація стала можливою завдяки підтримці глобальної платформи United24.
 
З метою знешкодження ударних морських дронів на підході до бухти Вузька російські окупанти в Криму 32 рази підіймали в небо бойову авіацію, зокрема ― літаки Су-27/30/35, МіГ-29, Бе-12, Ан-26 та гелікоптери Ка-27/29 і Мі-8.  Також загарбники хаотично застосовували стрілецьку зброю та 30-мм гармати.


 
Утім, нічого не завадило спецпризначенцям ГУР МО України успішно виконати бойове завдання: внаслідок удару було знищено два катери росії ― за попередніми даними, швидкісних транспортно-десантних КС-701 «Тунєц».
 
Лише з початку 2024 року спецпідрозділ “Group 13” за допомогою ударних морських дронів Magura V5 вже знищив російські: ракетний корабель «івановєц»,  великий десантний корабель «цезарь куніков»), корвет «сєрґєй котов», швидкісний патрульний катер «манґуст».

Читайте також: що залишилося від російського корабля “цезар куніков”…