У Львові відновили автобусний маршрут з Рясного до автовокзалу

Поділитись
Від сьогодні, 29 травня, у Львові запрацює автобусний маршрут №12, зі сполученням мікрорайон Рясне-2 – Автостанція №2 (вулиця Б.Хмельницького).
 
На лінії працюватимуть автобуси марки «Ataman». Цим маршрутом мешканці мікрорайону Рясне і Рясне-2 зможуть доїхати до лікарні святого Пантелеймона. Про це повідомили у мерії.
фото ілюстративне, автор: Андрй Андрух
фото ілюстративне, автор: Андрй Андрух

Як нагадали в управлінні транспорту міськради, маршрут №12 передбачений в міській автобусній мережі, але не працював тривалий час через те, що раніше перевізники не зголошувалися його обслуговувати. 

А тепер місту вдалося залучити перевізника та відповідно відновити цей маршрут. Так, відповідно до результатів конкурсу, обслуговуватиме його новий для Львова перевізник – ТОВ «Епітранс». Ця компанія працює у Києві, Білій Церкві, Чернігові, Чернівцях, Луцьку та у Львівській області.

Схема руху, за якою курсуватимуть автобуси №12:

вул. І. Величковського – вул. Т. Шевченка – вул. о. Омеляна Ковча – вул. Винниця – вул. Тунельна – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. І. Миколайчука – вул. В. Липинського –  (автовокзал «Північний») – вул. І. Миколайчука – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – вул. Тунельна – вул. Винниця – вул. о. Омеляна Ковча – вул. Т. Шевченка – вул. І. Величковського.

 

У робочі дні на лінії курсуватиме 6 транспортних засобів з інтервалом 15 хвилин, та 5 – у вихідні з інтервалом 20 хвилини. Наразі перше відправлення з обох кінцевих зупинок у робочі дні буде о 6:30. А останні рейси – о 21:40. У вихідні дні перший рейс з вул. Величковського буде о 6.50, а останній – о 21.10. А з вул. Липинського – о 7.30 та о 21.20 відповідно.

«Розклад руху автобусів є тимчасовим і, за результатами роботи маршруту, ще буде коригуватися», – зазначили в управлінні транспорту ЛМР.

Далі поетапно у Львові запустять ще три автобусні маршрути – №30 (вул. Шевченка (Рясне 1)  – вул. Віденська (Новий Львів), №48 (вул. Любінська – Галицьке перехрестя) та №57 (вул. Польова – вул. Максимовича (онкоцентр), які в останні роки теж не курсують. Обслуговуватимуть їх перевізники ТОВ «Епітранс» та ТОВ «Транс-Сіті».   

Читайте також: у травні 2024 року у Львові відновив роботу старий автобусний маршрут