Проросійська країна перекинула своє сміття через кордон

Поділитись

Країна, що підтримує агресорку Росію у війні з Україною – Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям на територію Південної Кореї. Про це повідомляє інформаційне агентство Yonhap з посиланням на сеульських військових.

За даними Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї, з вечора вівторка, 28 травня, повітряні кулі перетинали кордон і падали в різних місцях по всій країні, досягнувши навіть південно-східної провінції Південний Кьонсан.

Усередині пакетів, що були прив’язані до куль, було різноманітне сміття − пластикові пляшки, батарейки, частини взуття і навіть – гній.

КНДР запустила повітряні кулі зі сміттям до Південної Кореї (фото) фото 1
 
КНДР запустила повітряні кулі зі сміттям до Південної Кореї (фото) фото 3

фото: Yonhap

«Ці дії Північної Кореї явно порушують міжнародне право і серйозно загрожують безпеці нашого народу. Ми суворо попереджаємо Північну Корею, щоб вона негайно припинила свої нелюдські і вульгарні дії», − заявив представник Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї.

Цікаво, що Північна Корея назвала свої дії акцією «око за око».

Протягом багатьох років північнокорейські перебіжчики та місцеві активісти відправляли з території Південної Кореї листівки у КНДР на повітряних кулях, щоб заохотити громадян до повстання проти диктаторського режиму. Йдеться про 300 тисяч таких листівок, а також 2 тисячі usb-флешок із записами південнокорейської популярної музики, що заборонена у тоталітарній Північній Кореї.