Власник українського клубу не пускає футболістів на Олімпіаду

Поділитись
Після того як футбольний клуб “Рух” з Винників програв в останньому турі динамівцям Києва (а прямий конкурент “Полісся” здолало чемпіона донецький “Шахтар”) і не потрапив у зону єврокубків, зайнявши шосте місце у чемпіонаті, власник команди Григорій Козловський начебто намагається не відпускати своїх гравців представляти Україну на міжнародних змаганнях.
 
Про це повідомили у групі UkrBall у Фейсбук.
 
У дописі стверджують, що “власник “Рух-Винники” Козловський образився, що його клуб не пустили в єврокубки і тепер не відпускає відразу шістьох футболістів, які можуть представити Україну на Олімпійських іграх (вони пройдуть у Франції – редакція), мотивуючи це станом їхнього здоров’я.
 
Ситуація для нашого спорту не нова. Схожі вибрики переживали хокей, баскетбол, зараз з тим зіткнувся волейбол.
 
Але все ж ця історія унікальна. Наш футбол не був представлений на Олімпіадах ще ніколи. А футболісти на Іграх ще й обмежені віком (не старше 23 роки).
 
Відповідно Козловський краде в людей єдину в житті нагоду зіграти на такому крупному турнірі. І вдвічі цинічно, що особисті амбіції над державними Козловський ставить під час повномасштабної війни.
 
Вважаю, що ФФУ, НОК, Мінмолодьспорт мають діяти максимально жорстко і добитися дискваліфікації не лише окремо взятих спортовців, а й клубу “Рух-Винники” загалом.
 
До речі, футболісти теж могли б продемонструвати, що вони не невільники. Враховуючи унікальність ситуації, гравець цілком може вийти з клубних рамок і сказати: “Я, такийто такийто, не є травмованим. Не треба мною маніпулювати. Я хочу представляти Україну на Олімпійських іграх”.
 
Певен, такий гравець матиме повне сприяння і при розірвані контракту з “Рух-Винники”, і при подальшому працевлаштуванні.
 
Залишилося продемонструвати характер”.
 
Текст подаємо з певними етичними правками.