У центрі Львові в квартирі двоє молодих осіб отруїлися чадним газом

Поділитись
Цей випадок трапився у будинку у центрі Львова. Ймовірно йдеться про старий житловий фонд, чимало квартир у якому ще обладнані газовими колонками.
 
Увечері 24 травня у Львові трапилось отруєння чадним газом, внаслідок якого постраждали двоє людей. Про це повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.
фото ілюстративне
фото ілюстративне

У квартирі багатоквартирного будинку на вул. Ужгородській, 4 (Галицький район) отруїлися чадним газом 20-річна жінка та 24-річний чоловік, яких медики доправили в обласну клінічну лікарню. Обставини події встановлюють.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові котли чи колонки, цей комин також має бути чистим. У жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні утворюється чадний газ.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії – вибуху, пожежі, руйнування та отруєння. Під час усіх нещасних випадків, пов’язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу – 103, пожежну – 101, газову – 104, поліцію – 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.