Нардеп і керівник ТСК заявила про тиск і погрози львівської мафії (відео)

Поділитись

Сьогодні, 23-го травня, з трибуни Верховної Ради народні депутати, що працюють в Тимчасової слідчої комісії звернулись до Президента України та голови ВРУ Стефанчука про здійснення на них тиску, організованого начальником Національної академії сухопутних військ Павлом Ткачуком та його «групою підтримки», які звинувачують ТСК у дискредитації академії .

Тобто не керівництво академії самодискредитує себе булінгом та пробиттям курсантів, неякісною їжею, зловживаннями з гуманітарною допомогою, нарахуванням захмарних зарплат та розтратою бюджетних коштів.. а ТСК, яка виявила ці факти?

Йдеться тут і про відрахування курсанта Олександра Поповича, який “посмів” звернути увагу керівництву академії на радянські методи управління.

Керівник ТСК Анна Скороход з трибуни парламенту заявила про звернення львівських депутатів, які стали на захист керівництва академії і скаржаться президенту на ТСК.

Натомість нардепка заявила про особисті погрози на її адресу та членів ТСК з боку львівської мафії, згадавши Садового, його кума Ломаковича, якого підозрюють у розтраті 47 млн грн., що були призначені для ЗСУ, а також кримінального персонажа на прізвисько “морда”.

Нагадаємо, що Садовий наголошував, що не дасть зруйнувати академію !

Скороход заявила, що замість усунення порушень та притягнення винних до відповідальності, вони погрожують ТСК і позбуваються курсантів, які борються за правду і справедливість ціною власного життя !

“Замість того, щоб захистити курсантів, цій мафії легше вбити їх”, – зазначила Скороход. – Армія потребує оновлення і захисту прав військовослужбовців. Адже відрахувати непокірного, відправивши його на передову, легше ніж викорінити злочинну гідру, що керує Національною академією сухопутних військ вже 22 роки!

У звʼязку з цим ТСК звернулось до правоохоронних органів з заявами про порушення кримінальних справ за фактами перешкоджання діяльності ТСК.

YouTube player

Читайте також: нардепка стала на захист курсанта академії сухопутних військ

Курсант запідозрив Садового у корупції