На Харківщині позиції будуються руками піхоти

Поділитись

«Із укріплень тут нічого не було підготовлено. Нічого. Просто нічого», – військові розповіли CNN про запеклі бої на Харківщині.

Як пише видання, є міста, які Україна не може собі дозволити втратити, серед них є і Липці на Харківщині. Якщо вони візьмуть цей населений пункт, то зможуть розмістити артилерію в межах досяжності другого міста України, Харкова, що за 20 хвилин по дорозі», – пояснює військовий.

Коли видання запитало у солдата ЗСУ, чи були готові укріплення до неочікуваного російського наступу, він відповів:

«Тут нічого не було підготовлено. Нічого. Просто нічого. Всі позиції будуються руками піхоти».

Відомо також, що Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію (ТСК) щодо фортифікацій та закупівлі дронів. За відповідне рішення проголосували 277 народних обранців.Комісію очолив “слуга народу ” Микола Задорожній.

Як зазначив нардеп, до повноважень тимчасової слідчої комісії належать вивчення обставин та підготовки питань щодо:

  • потреб сектору безпеки і оборони у безпілотних літальних апаратах та формування державного замовлення на виробництво та закупівлю безпілотних літальних апаратів;
  • аналізу практики розподілу, передачі, постачання та взяття на баланс безпілотних літальних апаратів військовим частинам та підрозділам ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;
  • облаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та цільового використання коштів виділених на їх облаштування.