Демонтаж МАФів: у Львові продовжують зносити кіоски

Поділитись

Самовільно встановлені тимчасові споруди на вул. І. Виговського, С. Петлюри та у 7-му Скнилівському провулку у Львові демонтують.

У мерії пояснили, що ці торгові павільйони були розташовані тут незаконно. Відтак виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про їх демонтаж.

Через порушення вимог законодавства при розміщенні тимчасових споруд виконавчий комітет вирішив демонтувати самовільно встановлені МАФи для здійснення підприємницької діяльності:

–   на вул. І. Виговського, 25-29;

–   на вул. С. Петлюри, 37;

–   у 7-му Скнилівському провулку, 7.

Підприємцям рекомендують демонтувати павільйони добровільно впродовж 20 календарних днів. Якщо вони цього не зроблять, кіоски розберуть працівники комунального підприємства «Адміністративно технічне управління» спільно з представниками районних адміністрацій протягом 60 календарних днів.

Чиновники міськради запевняють, що провели повну інвентаризацію всіх тимчасових споруд, які є на території Львівської громади.

За результатами перевірки почергово демонтують кіоски, які стоять на вулицях незаконно, без жодних правових підстав. Питаннями кіосків займається заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Читайте також: чиновник Садового назвав незаконні кіоски халабудами