Чиновник Львова оприлюднив список недобросовісних забудовників

Поділитись
Список недобросовісних забудовників у Львові включає 15 житлових комплексів за різними адресами на території Львівської громади.
 
Також вказані замовники будівництва та порушення. Мешканців закликають ознайомитися з переліком та зважати на нього при виборі житла. Оприлюднив перелік заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Серед порушень забудовників, зокрема, є перевищення поверховості будівлі, відсутність належних документів, відхилення від проєктної документації, порушення будівельних норм, містобудівних умов і обмежень та корпоративні конфлікти девелопера. По більшості об’єктів відкриті провадження чи судові позови.  

«Будівельний ринок у Львові не стоїть на місці. На сьогодні, за даними міської Інспекції Держархбудконтролю, у Львівській громаді є орієнтовно 120 будівельних майданчиків. Але на частині роботи призупинені. На одних – з об’єктивних причин, на інших – через суди чи клопоти з документацією.

Тому закликаю мешканців бути обачними. Містобудівний блок Львівської міськради підготував інформацію про недобросовісних забудовників, які будують у Львівській громаді.

У так званому «чорному списку» на сьогодні 15 локацій», – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Читайте також: хто видає містобудівні умови у Львові