Особи з інвалідністю успішно склали іспити у Львівському сервісному центрі МВС

Поділитись

Відразу три учасники проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» успішно склали практичний іспит у сервісному центрі МВС с. Зимна Вода та отримали посвідчення водія. Про це повідомили у прес-службі центру.

36-річний львів’янин Андрій Ляхович розповідає, що трішки лячно було сідати за кермо, та бажання бути мобільним таки виявилось сильнішим. «Дуже тішить, що існує проєкт, який відкриває можливість особам з інвалідністю пройти навчання, скласти іспити та отримати посвідчення водія», — ділиться своїми враженнями пан Андрій.

Михайло Бартошик, уродженець Луцька, захищав Україну в складі 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Під час ворожого обстрілу неподалік від Бахмута зазнав важкого поранення. Втім, прагнення навчитися кермувати автівкою чоловік не полишив і завдяки силі духу зміг успішно пройти увесь курс підготовки та сьогодні успішно склав практичний іспит у сервісному центрі МВС.

Також посвідчення водія після успішно складеного іспиту отримав двадцятирічний Рувим Черевач із Рівненщини. «Посвідчення водія дає можливість бути незалежним та розкриває нові можливості у житті. Буде набагато легше впоратися із побутовими справами. Тож щиро дякую за такий проєкт! Він справді відкриває нові можливості та усуває багато соціальних бар’єрів», – розповів хлопець.

Уже 15 учасників проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» успішно пройшли навчання та отримали посвідчення водія.

«Наша мета – створення інклюзивного середовища в Україні, де кожен громадянин матиме однакові можливості в доступі до державних послуг, аби кожен охочий зміг стати водієм», — наголосив Павло Яцина, начальник Регіонального сервісного центру МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

«Автошколи для осіб з інвалідністю» — унікальний проєкт, реалізований МВС України у рамках ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів». Його метою є створення рівних можливостей для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем.

Такі автошколи працюють і приймають охочих у 6 регіонах України – в Київській, Львівській, Хмельницькій, Кіровоградській, Одеській та Дніпропетровській областях.

Читайте також: у Львівському сервісному центрі іспити з водіння можна складати на авто з автоматичною коробкою передач