На Сихові біля “Іскри” облаштують парковку та встановлять знаки

Поділитись

Чиновники мерії вирішили взятися і за паркування на Сихові. Для початку облаштують парковку (ймовірно платну – ред.) біля “Іскри”.

Як повідомили в міському управлінні безпеки та вуличної інфраструктури мерії, у Львові, на вул. Сихівській, 8-10, що біля ТЦ «Іскра», впорядкують паркування.

Все це робиться для того, стверджують у мерії, щоб розвантажити цю ділянку вулиці, яку зараз запарковують автомобілями з обох боків, паркування організують на смузі зі сторони торгового центру.

Водночас залишати машини на протилежній частині вулиці заборонять. Таке рішення затвердила міська комісії з безпеки дорожнього руху.

Після погодження нової схеми організації дорожнього руху та встановлення відповідних дорожніх знаків, до дотримання правил паркування у цій локацій планують залучати інспекторів з паркування.

«Там є багато точок притягань –  магазини, ринок, відповідно є великий потік як пішоходів, так і автомобілів. Заборона паркування мала б там покращити роз’їзд машин, оскільки зараз вулиця запаркована з двох сторін, а для проїзду лишається тільки одна смуга.

Розуміємо, що тільки дорожні знаки не вирішать там проблему з хаотичним паркуванням. Тому, погодимо нову схему організації руху, встановимо необхідні дорожні знаки та будемо тісно співпрацювати з інспекторами з паркування», – зазначили Сихівській районній адміністрації.

Іншими словами це означає, що інспектори з паркування будуть виписувати штрафи для тих водіїв, які запаркують свої авто під знаками, що забороняють це робити. 

Читайте також: на Сихові збудують 11-поверховий готель