Ветеринарні лікарі зберуться у Львові на міжнародний конгрес

Поділитись
13 по 15 червня у Львові відбудеться ювілейний 20-й Конгрес Української асоціації ветеринарних лікарів дрібних тварин (USAVA).
 
Участь у конгресі візьмуть лікарі ветеринарної медицини, асистенти, фельдшери, науковці, магістранти, аспіранти, викладачі та студенти ветеринарних вишів, а також провідні українські компанії, пов’язані з ветеринарною галуззю. Про це повідомили у мерії Львова.

На конгрес ділитися знаннями з українськими колегами приїдуть вісім іноземних спікерів,  фахівців ветеринарної медицини з Німеччини, США, Швейцарії, Італії, Англії, Чехії та Польщі.

Серед гостей та доповідачів конгресу – відомий британський ветеринар, доктор Скот Міллер, який займається телевізійною діяльністю, зокрема документує вплив війни на тварин України. 

Ще четверо знаних фахівців галузі зі Швейцарії, Штатів, Німеччини та Італії долучаться до заходу, як доповідачі, онлайн. Також серед спікерів будуть українські ветеринарні фахівці з багаторічним практичним досвідом.

Упродовж трьох днів іноземні та українські спікери читатимуть лекції та доповіді у секціях, які відповідають їхнім спеціалізаціям:

  • дерматологія
  • клінічна патологія: цитологія та гематологія
  • соціальна хірургія та менеджмент
  • хвороби гризунів, зайцеподібних та екзотичних тварин, хвороби птахів
  • хірургія та неврологія
  • гастроентерологія
  •  нефрологія та урологія
  • ендокринологія

Крім того, для учасників відбудуться два практичні майстер-класи із дерматології та цитоонкології.

Конгрес матиме благодійний формат. Замість оплати квитків, учасників закликатимуть зробити благодійний внесок на рахунок Українського фонду ветеринарної медицини (UVMF).

Організатор – Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (USAVA) та її президент, кандидат ветеринарних наук Владлен Ушаков. Захід відбудеться за підтримки Української школи ветеринарної медицини.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті Конгресу USAVA

Фейсбук-сторінка події

Фейсбук-сторінка USAVA

Контакти для зв’язку:

Е-mail: usava.info@gmail.com

Телефон. 0683528791, 0933910358 (telegram, viber)

Контактна особа – Юлія Ковалишена