За парком і озерами у Рудному будуть доглядати чиновники

Поділитись

У Рудному парк та два озера матимуть балансоутримувача.

У п’ятницю, 17-го травня, на пленарному засіданні сесії міськради Львова затвердили ухвалу, що є першим кроком для оформлення документів на парк з озерами біля вулиці Огієнка. Про це повідомили в управлінні адміністрування та розвитку громад мерії.

Відповідно до ухвали сесії, майбутній балансоутримувач цього парку – ДП «Скнилів-парк» – одержало дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вулиць Грушевського – Огієнка – Озерної – Шептицького. Після цього їй присвоять кадастровий номер.

Геодезисти вже зробили зйомку території та виготовляють картографічні матеріали.

«Цей парк у громаді існує давно і популярний серед місцевих мешканців. Він частково транзитний – ним діти йдуть до школи. Окрім того, парк має два озера. Вони могли бути місцевою окрасою, однак наразі є занедбаними. Досі ні парк, ні озера не мали балансоутримувача. А отже, постійного доглядальника.

Час від часу цю територію з власної ініціативи прибирали працівники офісу Львівської громади у Рудному спільно з небайдужими мешканцями. Однак ця зелена зона, особливо водойми, давно потребує професійного догляду.

Нагадаємо, також розпочато інвентаризацію заказника місцевого значення «Лісопарк Рудно», – зазначили в управлінні адміністрування та розвитку громад міськради.

Скільки буде коштувати видатків з бюджету на утримання і так би мовити догляд за озерами і парком, чиновники мерії не повідомляють. 

Раніше депутатка мерії Ольга Посипанко розповідала про рішення комісії стосовно окультурення парку і озер у Рудному. 

Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій погодила розроблення проекту землеустрою для створення парку в районі вулиць Грушевського, Огієнка, Озерної, Шептицького в смт.Рудно.
 
Сьогодні ця велика територія площею ~3,7 га в ненайкращому стані, звідусіль скидаються стоки в озеро.
 
Статус парку дозволить ДП «Скнилів-Парк» його утримувати та поступово приводити до ладу.
 
Щорічно мешканці проводять тут толоку. Місяць тому ми спільно обстежували усю місцевість, отримавши як позитивні, так і негативні відгуки сусідніх землекористувачів.
 
Паралельно, межею парку планується будівництво каналізаційного колектора до КНС, проте цей дороговартісний проект чекатиме завершення війни і отримання бюджету під реалізацію.Читайте також: у Рудному загинув мотоцикліст