Львівські патрульні та поліція затримали велосипедистку, що їхала по тротуару і силою запхали в бус

Поділитись

У Львові на вулиці Володимира Великого біля Макдональдсу патрульні зупинили жінку, яка після велосипедної доріжки, що закінчилася, проїхалася по тротуару.

Кілька патрульних та поліціянт вимагали у жінки пред’явити документи. Вона відмовилася це зробити. Відтак патрульні викликали підкріплення і окрім автомобіля поліції на місце конфлікту приїхав броньований мікроавтобус.

Незважаючи на протести натовпу людей, які зібралися на місці інциденту, патрульні та поліція силоміць повалили жінку на землю, заламали руки за спину і вдягнули кайданки, запхавши у мікроавтобус. Це відео потрапило у мережу з телеграму.

YouTube player

Люди з натовпу запитували, чому правоохоронці не захищають українців на війні. Серед патрульних були такі працівники, які вже роками служать у велопатрулі і вже неодноразово мали конфлікти із громадянами.

Згодом цей же патрульний не допускав нікого, у тому числі і адвоката у машину швидкої допомоги, де опинилася жінка-велосипедистка, яку силоміць забрали до райвідділу у поліцейському мікроавтобусі.

YouTube player

Патрульна поліція Львівщини у соцмережах відписала, що

“У соцмережах розповсюджують відео за участю велопатруля та інших підрозділів патрульної поліції Львівської області.

Наразі за фактом події, задля перевірки законності дій поліцейських, розпочато службове розслідування”.