Наступ окупантів на Харків: ворог за 30 км від міста

Поділитись

Армія країни-агресорки Росії перебуває за 30 км. від Харкова, але окупантам буде важко захопити місто. Такий висновок, незважаючи на близьку відстань до Харкова, робить Інститут вивчення війни.

Окупанти не мають наразі стратегічного резерву для облоги Харкова – кількість угрупування росіян складає до 50 000 осіб, а для оточення міста потрібно мінімум 300 000 особового складу.

Аналітики уточнили, що наступ ЗС рф у Харківській області потрібен росіянам для досягнення стратегічного ефекту – відволікання української живої сили і техніки з інших критичних ділянок фронту на сході України.

США також не очікують на серйозні прориви армії кацапів у Харківській області, — стверджує американський контр-адмірал Джон Кірбі.

На його думку, Росія, цілком можливо, зробить подальші наступи найближчими тижнями. Але ми не очікуємо будь-яких серйозних проривів, і з часом постачання американської допомоги дозволить Україні протистояти цим атакам протягом 2024 року.

Він спрогнозував, що російські сили надалі збільшать інтенсивність вогню та перекинуть додаткові війська, «намагаючись створити неглибоку буферну зону вздовж українського кордону, але у українців достатньо сил не допустити цього».