Куди здати будівельні відходи і навіть старий телефон

Поділитись

У Львові можна здати побутові відходи та залишки будівельного сміття. Таку послугу за гроші піарять на сайті міста.

Послуга ЛКП «Львівспецкомунтрансу» з прийому великогабаритних і негабаритних відходів та несправної побутової техніки стає начебто дедалі актуальнішою.

Як розповідають на підприємстві, вже цього року львів’яни здали 31,4 т таких відходів. Люди приносять як один зламаний мобільний телефон, так і привозять кілька тонн відходів із будівельного майданчика.

Менеджери зі збуту ЛКП «Львівспецкомунтранс» приймають відходи від мешканців, зважують їх та одразу розраховують за допомогою терміналу.

«Ціна за прийом відходів абсолютно символічна, хоча затрати на їх утилізацію – колосальні. Тому, очевидно, що послуга не може бути безкоштовною.

Кошти, які сплачують мешканці, скеровуються на транспортування, переробку чи утилізацію відходів безпечним для довкілля способом (сортування, подрібнення, спалювання та інші методи), амортизацію обладнання та оплату праці працівникам, залученим у цей громіздкий процес», – розповідають у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Привезти великогабаритні і негабаритні відходи та побутову техніку, що вийшла з ужитку, можна впродовж робочого тижня з 08:30 до 17:15, а в п’ятницю – до 16:00 год, за адресою вул. Жовківська, 18.

Водночас мешканцям наголошують, що підприємство НЕ приймає автомобільні шини, одяг, будівельні відходи з домішками шкідливих і легкозаймистих матеріалів (ємності від фарби, лаку, клею, залишки металопрофілю, будівельної піни, цвяхи), старі металопластикові вікна чи двері, пінопласт.

За додатковою інформацією можна звертатися в робочий час за телефонами:

  •  067 252 10 62
  • 067 252 10 82.

Читайте також: у Львові латають ями, а ям менше не стає