У Львові ховають 53-річного офіцера з Луганщини

Поділитись
У понеділок, 8 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Сергієм Тиняновим, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.
ілюстративне фото, автор - Роман Балук
ілюстративне фото, автор – Роман Балук

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника

 

Сергій Тинянов (05.08.1970 – 28.03.2024) Уродженець міста Щастя Луганської області.

Навчався у Щастинському ліцей №1 імені Костянтина Кутового Щастинської міської територіальної громади.

Вищу освіту здобув на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час проходження навчання завершив військову кафедру.

Протягом 2004-2023 років працював на посаді менеджера зовнішньоекономічної діяльності у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Укленко».

Офіцер, старший лейтенант. Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну в лавах 123-го окремого батальйону територіальної оборони 113-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонально управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Український офіцер виконував бойові завдання на Харківському напрямку, за що був нагороджений памʼятною медаллю «Сили ТрО Купʼянськ — Готові до спротиву!»

За словами близьких, був різносторонньою особистістю, цікавився філософією, наукою та історією України. Колекціонував книги і проявляв творчість у написанні віршів. Усе життя любив спорт та підтримував гарну фізичну форму. Цінував хорошу музику, а останніми роками знайшов захоплення у грі на гітарі.

У Сергія Тинянова залишилися мати, дружина, дві доньки, онучка та племінниці.

Вічна пам’ять українському офіцерові.