У Туреччині внаслідок пожежі у нічному клубі загинули десятки людей

Поділитись

Велика пожежа сталася під час проведення ремонтних робіт у Стамбулі у нічному клубі. Причому приміщення, яке знаходиться у багатоповерхівці, спалахнуло під час ремонтних робіт. Про це повідомляє TRT Haber.

Розважальний заклад знаходиться на першому поверсі 16-поверхового будинку на вулиці Йилдиз Поста, що в районі Гайреттепу.

Після отримання сигналу на місце події було направлено пожежників, медиків та поліцейських. Поліцейські проводили запобіжні заходи в околицях, тоді як пожежна команда гасила вогонь.

Губернаторство Стамбула заявило про початок розслідування через пожежу. Губернатор Давут Гуль оглянув місце події та зазначив, що причина пожежі поки не зрозуміла. Гюль сказав, що пожежа спалахнула у місці, яке використовувалося під дискотекою під будівлею. Він також зазначив, що ліцензію на будівництво було видано у 1987 році і що її було продовжено у 2018 році.

До ліквідації вогню було залучено 31 пожежних автомобіля та 86 пожежників. Полум’я вдалося згасити. За фактом розпочато розслідування.

Читайте також: Туреччина не бачить підстав для завершення війни у 2024 році