У Львові відновив роботу ЛеоКарт, слідчі дії тривають

Поділитись
Про повне відновлення системи оплати у громадському транспорті Львова повідомили у мерії міста. Раніше ми повідомляли, що через атаку хакерів на систему оплати в громадському транспорті  відкрито кримінальне провадження.
 
Водночас слідчі дії за фактом несанкціонованого доступу до системи е-квитка у Львові тривають, а усі відповідні служби продовжують відновлювати повноцінну роботу системи.
 
Станом на сьогодні громадський транспорт працює у звичному режимі, валідація карток відбувається, а також відновлено можливість перегляду балансу та поповнення карток.
 
Про це розповів Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Вже відновлено можливість перегляду балансу на картках ЛеоКарт і, відповідно, поповнення цього балансу.

Оскільки роботи з відновлення системи ще тривають, то в міру проведення тих чи інших налаштувань та оновлень, ця функція може тимчасово короткотривало бути відключена. Також, на деяких картках баланс може відображатися станом на дату останнього оновлення. Однак, знову ж таки, в міру проведення відповідних робіт і налаштувань – баланс почне відображатися коректно», – розповів Олег Забарило.

За його словами, документи на виготовлення пільгових транспортних карток ЛеоКарт від мешканців приймають у звичному режимі. Видавати їх будуть після повноцінного відновлення належної роботи системи.

У ніч на 29 березня було зафіксовано хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові.

За цим фактом було скеровано звернення у Департамент кіберполіції Національної поліції України. Поліція відкрила кримінальне провадження та проводить слідчі дії.


Читайте також: у комунальному підприємстві “Львівавтодор” пояснили, чому не працює “ЛеоКарт”