На російське підприємство у Татарстані прилетів безпілотник (відео удару)

Поділитись

На російське підприємство, яке начебто може збирати безпілотники, прилетів невідомий легкомоторний літак з вибухівкою, які успішно атакував російську зброярню.

У мережі з’явилося відео моменту прильоту легкомоторного літака з вибухівкою по підприємству в Єлабузі, Республіка Татарстан.

За однією з версій, були атаковані об’єкти НПЗ “Єлаз-Нафтопродукт”. За іншою версією – атаковані будівлі, що належать підприємству, на якому російські окупанти збирають “шахеди”. Інформація уточнюється.

Об’єкт атаки знаходиться за 1200 км від кордону з Україною і невідомо як два літаки безперешкодно подолали таку відстань та чи могли бути запущені безпосередньо з території РФ.

Російські канали припускають, що це був пілотований легкомоторний літак, а не безпілотник і що пілот міг катапультуватись незадовго до спрямування літака на ціль. Хоча ця версія виглядає досить складною для виконання.

В українських медіа вже з’являється інформація про те, що на російському заводі таки збирали «Шахеди». Це була операція Головного управління розвідки. 

Читайте також: на Росії впав літак Іл-76