У Львові чиновники від спорту пропіарили фірму “Puma”, яка встановила у парку переодягальні

Поділитись

У Львові у Стрийському парку з’явилися сучасні переодягальні, де можна не тільки переодягнутися, а й зарядити телефони. Їх встановили під брендом фірми “Puma”, а пропарили чиновники мерії від спорту разом із громадською організацією.

Тепер у Стрийському парку можна тренуватися і перепочити у комфортних роздягальнях. 

Фірма PUMA UKRAINE разом з Львівською міською радою та ГО «PROBIG» встановили перші у Львові безкоштовні спортивні локери, доступні для всіх відвідувачів.


Локер – це спеціальний контейнер, який надає функціонал переодягальні спортивного залу за його межами. Тут можна комфортно перевдягатись, залишити речі в камері схову з кодовим замком та підзарядити гаджети. Також тут поставили лавочку, пандус та окремий смітник для догляду за довкіллям.

Ініціаторами такого заходу стали бігова спільнота спільно із засновницею бігового клубу PROBIG та начальницею відділу спорту військових Львівської міської ради Орисею Демʼянюк, тож місто охоче підтримало та допомогло зі встановлення цієї конструкції.

Під час відкриття учасники мали нагоду скористатися локерами і пробігти 3,5 км Стрийським парком.

Тепер важливо, щоб такими локерами можна було користуватися щодня і після відкриття.

Чиновники мерії стверджують, що це лише перший крок співпраці PUMA UKRAINE та Львівської спортивної громади щодо перетворення Стрийського парку та інших локацій на ще більш комфортне місце для громадського спорту та активного відпочинку.

У такий спосіб фірма Puma піариться у Львові. 

Читайте також: чиновниця мерії Львова допомагала чоловікам виїжджати за кордон